Chcete mít postavu snů?

19. 9. 2018

postavu snů

I slavným se nadbytečná kila nevyhnou. Své by o tom mohla vyprávět Cameron Diaz. Ta bojovala nejen s kily díky fast foodům, které milovala, ale i s pletí...

I slavným se nadbytečná kila nevyhnou. Své by o tom mohla vyprávět Cameron Diaz. Ta bojovala nejen s kily díky fast foodům, které milovala, ale i s pletí, která tím trpěla. Tohle už je ale hudba minulosti, dnes, ve svých 43letech, vypadá paradoxně lépe než ve dvaceti letech a má vynikající kondici. Dokonce o tom všem napsala knihu.

Postava jako z Body fitneess

Ta kniha se jmenuje Body Book a nyní konečně vychází i v češtině. Vzhledem ke Cameroniným naivním rolím byste možná čekali klasickou příručku, která vám řekne, kolik čeho máte sníst za týden, a kolik sklapovaček musíte udělat, abyste byla krásná. Jenže tak to není. Možná vás překvapí, jak sofistikovaná její kniha je. Jde tu o dlouhodobou a trvalou změnu životního stylu, ale i myšlení. To je totiž podle Cameron Diaz stejně důležité jako výživa a pohyb. Podle ní si ke svému tělu musíte nejprve najít vztah, abyste se o něj mohli dobře starat. Nepotřebujete chodit do fitness centra 5x týdně, jde o celkový přístup.

Tělo jako nástroj

„Vaše tělo je vaše minulost, přítomnost a budoucnost. Nese v sobě paměť vašich předků, protože vás tvoří geny rodičů i geny rodičů vašich rodičů. Je to vyvrcholení všeho, co jste kdy snědla, souhrn veškerých vašich tělesných činností (vykonaných, nebo naopak nevykonaných)