Krůček po krůčku k vytoužené postavě

1. 3. 2020

Krůček po krůčku k vytoužené postavě

Cítit se skvěle, vypadat dobře- to je ideál každé spokojené a silné osobnosti, to tvrdí známá cvičitelka Hanka Kynychová. Ta už léta doporučuje zdravý životní styl a neslibuje nemožné, pokud nepoužijete vlastní úsilí a pevnou vůli. Sobotní den otevřených dveří 20. září v jejím fitness clubu v Praze byl určen široké veřejnosti...

Cítit se skvěle, vypadat dobře- to je ideál každé spokojené a silné osobnosti, to tvrdí známá cvičitelka Hanka Kynychová. Ta už léta doporučuje zdravý životní styl a neslibuje nemožné, pokud nepoužijete vlastní úsilí a pevnou vůli.

Sobotní den otevřených dveří 20. září v jejím fitness clubu v Praze byl určen široké veřejnosti, a při té příležitosti představila své osmnácté DVD, z edice Hejbej se, kterým je titul, lépe řečeno revoluční novinka Postava snů s podtitulem cvičení na každý den. Před samotným křtem představila poslední svůj počin následovně: „Tentokrát jsem se rozhodla trénink koncipovat jako přípravu vašeho těla na chvíle, které jsou pro vás důležité a zásadní.

Chvíle, kdy se chcete cítit dobře a vypadat skvěle, jako je dovolená, svatba, ples, promoce, osudová schůzka či důležitý večírek.“Společně s Dr. Romanem Kufou, plastickým chirurgem potvrdili, že DVD je určeno těm ženám, které se rozhodly změnit svůj životní styl, ale také to, že nic nepřijde samo bez vlastního rozhodnutí, přičinění a s následnou péčí o sebe sama. V rámci nového cvičebního programu si především klade za cíl naučit národ cvičit denně alespoň dvacet minut. Hanka Kynychová jakýkoli trénink doporučuje brát jako výzvu, kterou nesmíte vzdát, když Vás něco bolí již po prvních odcvičených minutách či ještě několik dnů po cvičení.