Provozní doba fitness

PO - PÁ      6.00 - 21.00

SOBOTA     7.00 - 15.00

NEDĚLE      7.00 - 15.00

Facebook

Facebook

Rychlý kontakt

Amazing Frýdek-Místek
Adresa: Lipová 3511
73801 Frýdek-Místek
Email: ivos.styskala@seznam.cz
Tel.: 555 557 832

Anketa
Kolikrát týdně chodíte cvičit?
1x40
5%
2x77
11%
3x211
29%
4 a více krát340
47%
různě63
9%
Celkem hlasovalo: 731 lidí
Partneři
Úvodní strana

Chcete se stát pertnery s cílem získat zpětné odkazy pro Vaše webové stránky nebo e-shop?

Kontaktuje nás na: info@seokonzult.cz

 

Partněři Amazing fitness:

Xtremeshop.cz nabízí zimní i letní bundy, značkové mikiny, batohy, boty, brýle, peněženky, tašky, oblečení na snowboard, sportovní oblečení, to vše a mnohé další.
Montcom.cz nabízí montované haly,samonosné skladové haly s velkým i malým skladovacím prostorem a hangáry. Všechny konstrukce jsou z kvalitní oceli. 
Extéria s.r.o. - Poradenství a komplexní služby v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany, školení BOZP a PO a také revize zařízení. 
Kosmetické studio RelaxBeauty nabízí kvalitní lipomassage, prodlužování řas, obličejové a tělové procedury, těhotenské masáže, depilaci horkým voskem či manuální lymfodrenáže. Salón se nachází v Ostravě.  
Hubení a deratizace hmyzu, mravenců, švábů a štěnic. Zbavte se otravného hmyzu s pomocí diskrétních odborníků s letitou praxí.
Pneu-autodily.cz nabídka letních a zimních pneumatik, celoroční pneumatiky, nákladní pneumatiky, autodíly a další.  
Kliky-schranky.cz je e-shop, který se zabývá prodejem nerezových schránek, FAB, klik, kování, dveřních doplňků, trezorů a pokladniček, petlic a zavíračů a dalšího zboží. 
Klucka.sk má v ponuke široký sortiment dverových doplnkov, fab, zámkov, dverových kľučiek, schránok, popisných čísel, vešiakov, úchytiek, petlíc.

Tisk aktuální strany